Dovoz aut

V případě zájmu o jakékoli vozidlo nás kontaktujte.


Každý dovoz provádíme individuálně dle potřeb klienta. Při větších odběrech najednou, např firmy, bazary přivezeme vozy kamionem na Vámi určené místo v určený čas. Prosím berte v potaz rozdíl mezi německým prodejem a českým. U nás auta prodáváme do 2 dnů, ne měsíc a déle. Proto vozy mohou být v nabídce již prodané. Nabídneme Vám v tomto případě stejnou náhradu ve stejných parametrech.

 

Naše služba směřuje dál než k samotnému prodeji. Náš prodejní

 

tým a naše administrativní oddělení jsou vždy připraveny vám pomoci, abyste si Vaše nové auto skutečně užívali.

 

Samozřejmostí je například zajištění služeb po dovozu, jako dovozová STK a další. Jsme schopni zajistit a zajištujeme i servis, jako například výměny olejů, filtrů a to dokonce i v automatických převodovkách, na které jsme specialisté - jak servis, tak repase a opravy.

 

A nyní několik informací, proč vozidlo z Německa a proč od nás?


U nás dovoz začíná již výkupem vozu.

 

Výkup je prováděn s nejpřísnější kontrolou jak vozu, tak i dokumentů k němu. Jen díky tomuto přístupu jsme schopni ke každému vozu vystavit certifikáty kvality a ručit za stav každého jednoho vozu.


 

 

Námi dovezené vozy mají platnou německou STK ( TÜV ).


 

TÜV v Německu není jako STK v České republice, nedá se zde díky známostem projít lépe, když je vozidlo v horším stavu, TÜV je naprosto nekompromisní. Toto je také jednou ze záruk kvality našich vozů.


 

 

 

 

Další rozdíl je například v počtu najetých kilometrů. Zatímco české bazary nabízejí vozy stočené, někdy ne jen jednou a to o statisíce km, my nikoliv. V Německu je stáčení tachometrů trestný čin. Dalším případem jsou vozy různě opravované po nehodách, „lepené“ ze dvou aut jedno a podobné nešvary. Díky drahé pracovní síle by se toto v Německu nevyplatilo a tudíž je tento problém jednoduše vyřešen. 

 

Nechceme konkurovat českým bazarům, pouze nabízíme českým řidičům vlastnit vozidlo, které má skutečné parametry (neomlazené, nestočené km, atd...) Víme a naši klienti také, že jedině tímto se dá ušetřit při koupi vozu, třebaže je pořizovací cena dražší – na servisech se to pak mnohonásobně vrátí.

Vě většině případů jsou k vozu také 2 sady kol, někdy obě Alu. Tímto se také odlišujeme od českého systému prodeje. 


 

 

Text je proložen obrázky námi dovezených vozů. Od nových po ojeté například s 250tis. km na tachometru. I vůz s 250 tis. km. nemá doposud žádné problémy s poruchovostí a stále slouží svému majiteli.

Uděláme vše proto, aby i Vy jste byli spokojenými majiteli vozu od nás – nový nebo ojetý, kvalita je vždy garantována. 

Důležité upozornění!

Nabídka vozů v sekci "Nabídka vozů" se skládá převážně z námi již dovezených vozidel, proto prosíme zákazníky aby ji brali spíše jako inspirativní. Jsou tam vozy již delší dobu, proto neodpovídá ani cenově. Ceny dovozů platí pouze u vozů v našem systému. U vozidel individuálně dovážených se cena také kalkuluje individuálně.

Děkujeme za pochopení.