Partneři : Garance

AMAG GROUP je společnost která se plně přestěhovala do Švýcarska již po válce v roce 1945. Její hlavní činností je prodej, servis a dovoz koncernových vozidel VW, Škoda, AUDI, Seat, logo této společnosti sdílí téměř 500 prodejen zánovních a nových vozů nejen ve Švýcarsku. Další činnosti kromě prodeje vozidel vykonávají dceřiné společnosti a to AMAG leasing, která zajišťuje financování, AMAG services která se zabývá provozem kvalitních autoservisů a uděluje standardy které musí splnit každý člen servisní partnerské sítě av neposlední řadě, AMAG automobil und motoren. Společnost zajišťuje také záruky na ojetá vozidla, která splňují její přísná kritéria, tyto záruky je potom schopna naplňovat na území celé EU.
Autoexpert AG. Je výhradní importér Italských vozidel Lancia, Fiat a Alfa Romeo, sídlo společnosti je ve Švýcarsku a její obchodní aktivity pokrývají Německy i Italsky mluvicí země. Uděluje také záruky ojetým vozidlům která byla vykoupena přímo do její prodejní sítě například protiúčtem. Dále se specializuje na prověřování vozidel které sama nabízí, jde tedy o vozy Fiat, Lancia a Alfa Romeo.
Společnost CARFAX od roku 1996 působí převážně na internetu jako rádce při nákupu ojetých vozidel, zatímco v USA je to již prověřený pomocník v Evropě se zatím pomalu rozkoukává . společnost se snaží mapovat vozidla například jejich využití, počet majitelů, nájezdy, nehody a další zajímavé informace. V Evropě se společnost věnuje převážně zaštiťování importů vozidel z USA, ale začíná se porozhlížet i po běžném prověřování vozidel.
Cebia, spol. s r.o., je již více než 20 let leader na trhu v prověřování původu a historie vozidel. Společnost tak dlouhodobě pomáhá motoristům s bezpečným nákupem ojetých vozidel. Cebia poskytuje ročně služby více než 400.000 zákazníkům. za posledních 15 let společnost úspěšně zrealizovala 4.500.000 obchodních případů.
Automobilka Citroen a její partneři takto označují prověřená vozidla v prodejní síti autorizovaných dealerů Citroen, která musí splňovat přísná kritéria měřítka kvality.
Společnost DEKRA jistě není třeba představovat, její odnož v České republice svou značkou zaštítila provoz STK a věnuje se několika dalším činnostem, včetně vystavování certifikátů vozidel. Tato společnost v Německu připravila speciální program prověřování ojetých vozidel, tato vozidla dostanou pečeť DEKRA GEBRAUCHTWAGEN společnost sama o tomto uvádí na svém webu: Pečeť DEKRA ojetých vozidel Konec nejistoty o kvalitě a stavu ojetých vozidel! Kde vidíte pečeť DEKRA ojetých automobilů, víte, že mají velkou kvalitu. A jako prodávající máte náskok a můžete vystoupit z davu ostatních.
Společnost zabývajicí se poskytováním záruk a kvalitních certifikátů jak na vozidla tak třeba na motocykly Harley Davidson. Vznikla v roce 1991 a hned v roce 1992 navázala spolupráci s významnou pojišťovnou Allianz Suisse/Elvia a započala nabízet svoje služby. V současné době nabízí své služby v oblasti záruk pod logem Quality 1 garantie a nebo Euro garantie. Společnost úzce spolupracuje na území Švýcarska s importéry například, BMW, MINI,FIAT,INFINITY,VW a samozřejmě se společností AMAG AG.
Služba prověřování původu vozidel PROVIN je založena na výměně dat o vozidlech v síti smluvních partnerů mezinárodního informačního Systému OCIS. Cílem Systému OCIS je nalézat odcizená vozidla a navracet je původním majitelům. Díky této možnosti je možné prověřovat vozidla napříč státy.
Společnost TUV SUD vznikla už v roce 1866 jako jedna z mnoha v té době, zabývala se ochranou lidí obecně před technickým vývojem a technikou, testovala výrobky všeho druhu, TUV SUD vznikla fúzí mnoha firem a vyvinula se do dnešních dnů na společnost která působí nejen v oblasti testování výrobků ale jako nezávislý konzultant kontroluje provozy, energetická zařízení, motorová vozidla,zařízení a výrobky. Sdružení TUV jsou v Německu rozděleny podle geografické polohy ( jejich umístění nemá vliv na standardy společnosti ) a to na TÜV SÜD, TÜV NORD , TÜV Rheinland a další.
Autofit vznikl v roce 1982 v Německu, zabývá se prodejem a poradenstvím v oblasti vozidel, provozuje zastoupení značky Nissan, její specializace dále pokračuje na odborné klempířské práce z vysokou efektivitou, svou značkou zašťiťuje síť kvalitních dílen po celém Německu.
Garáž Plus je nezávislá multi-brandová síť ve Švýcarsku, v němž spokojenost zákazníka je prvořadá. Garáž Plus poskytuje osobní, komplexní a technicky pokročilé služby pro váš vůz za přiměřenou cenu ve více jak 200 servisech. Zde servisované vozy dostávají v rámci programu osvědčení o bezproblémovém provozu a další výhody.