Dovoz nových a ojetých vozů

Jsme firma s čistě českým kapitálem, naší činností je poradenství a následný import spojený s prodejem osobních vozidel a dodávek, také ale i motocyklů či traktorů nebo veteránů. V oboru sbíráme zkušenosti pro vás déle jak 20 let.

 

Za tuto dobu jsme si vytvořili dostatečně silnou partnerskou síť a odebíráme vozidla jen od těch největších dodavatelů. Společně s jedním z našich největších německých partnerů, kterým je jeden z nejvýznamějších velkoobchodů s auty v Německu. Vytvořili jsme unikátní projekt, kde má i individuální zákazník možnost vybrat si z několika stovek automobilů ve všech cenových kategorích. Naším dlouhodobým cílem je nabízet koncovým zákazníkům přímý nákup vozu bez podvodů, jako např. stáčení tachometrů, omlazování apod. S námi klient může jet až na místo kde vozdilo stojí, vše mu ukážeme, vysvětlíme co a jak a proč měříme a kontrolujeme, zkrátka má vše pod kontrolou a peníze v kapse do poslední chvíle. 

 

Zajišťujeme dopravu vozidel do koncových destinací a tak se vaše zakoupené vozidlo dostane k Vám nejpozději do 48 hodin od zakoupení v Německu. (pokud mezi tím není víkend)a to i se zajištenou a úspěšně absolvovanou dovozovou STK, přípravou všech potřebných dokumentů k přihlášení zde v ČR.

 

U nás si vybere každý, protože naše nabídka obsahuje vozidla nižších cen začínajicích od 1000 euro až po vozidla zánovní nebo luxusní za desetitisíce euro. Nejen luxusní vozidla jsme schopni dodat přesně podle přání klienta i s celoevropskými zárukami.

 

Dalšími našimi devizami, jsou profesionalita, ochota a přátelský přístup k malým i velkým zákazníkům, protože u nás víme že i malí se mohou stát velkými. Jsme schopni zajistit dodávky vozidel přesně podle objednávek i pro větší subjekty a ve větším počtu, nic pro nás není překážkou. U nás stačí jen vybrat, zbytek zařídíme rádi za Vás! Pro více informací jak objednat nebo v případě otázek se na nás obraťte, více v sekci kontakt.

Pokud vás již nebaví podvodné praktiky českých prodejců, pak jste zde správně. Společně dosáneme cíle...

Zde se můžete podívat na videa z akcí. Je tam hodně informací o automobilech a o naši práci. Přidejte si nás k odběru. - VIDEA

Zde se můžete podívat jak s námi byli zákazníci spokojeni: - FACEBOOK

Zde je odkaz, píši o některých nekalostech a podvodech u nás v Česku i blog: - BLOG

Videa točím výhradně u reálně dovezených vozidel a pokud si zákazník nepřeje aby o jeho vozidle bylo video natočeno a zveřejněno musí mi dát písemné info ještě před objednávkou a tudíž před dovozem. Vozidla bez tohoto písemného sděleni automaticky mají od klienta svolení s natočením a zveřejněním videa a to jak na kanále Youtube auto-auta.cz, na Facebooku, webu a dalších médiích spravovaných auto-auta.cz Dekuji David Koukol